logo
0
logo
0

Advance nutraceutics ADVANCE Jačmeň 200 g

  • ADVANCE Jačmeň
AKCIA SKLADOM
Kedy tovar dostanem?
Kód: 90227
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
ADVANCE Jačmeň
ADVANCE Jačmeň 200 g

Ide o mladý jačmeň vysokej kvality. Zelený jačmeň obsahuje celý rad biologicky aktívnych látok s priaznivým pôsobením na organizmus.
Jačmeň ADVANCE je pestovaný na ekologicky čistom ostrove Hainan v Juhočínskom mori. Čisté prostredie a ideálne podmienky pre pestovanie zaručujú vysokú kvalitu a čistotu získanej prírodné suroviny. Mladé rastlinky sú zberané v období svojej najvyššej vitality, kedy obsahujú najvyššie množstvo živín a energie potrebnej k rastu. Celý proces spracovania je maximálne šetrný a zohľadňuje snahu zachovať v mladom jačmeni všetko hodnotné.
Zelený jačmeň obsahuje množstvo vitamínov, minerálov, antioxidantov, rad aminokyselín, vrátane esenciálnych. Ďalej je to chlorofyl, čo je unikátna zelené farbivo, pomocou ktorého získavajú rastliny energiu zo slnečného žiarenia a ďalej ju využívajú.
DÁVKOVANIE
Dospelí užívajú 1 čajovú zarovnanú lyžičku 2x denne. Deti od 3 rokov užívajú 1/2 čajovej lyžičky 1x denne. Rozmiešajte v 150 ml chladnej neperlivej vody (deti v 100 ml). Vypite nalačno, ideálne 15-30 minút pred jedlom. Pri dávkovaní používajte suchú lyžičku a viečko ihneď pevne uzavretá.
BALENIE
200 g
UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Ak užívate lieky na zníženie zrážanlivosti krvi, poraďte sa o vhodnosti užívania s lekárom alebo lekárnikom. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Dóza obsahuje tiež absorbenty vlhkosti, ktoré nie sú učené na konzumáciu. Neobsahuje prídavné látky. Bez lepku.
ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s mladým jačmeňom.