logo
0
logo
0

Aurum Koloidné minerály 300 ml

  • Koloidné minerály
AKCIA SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Koloidné minerály
ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete aj ďalšie minerály.
Ďalšie informácie o Koloidných mineráloch nájdete v článku Naše tělo potřebuje minerály a stopové prvky.

UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Produkt je určený len dospelým. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Nie je určené tehotným a dojčiacim ženám. Výrobok je vhodný pre vegetariánov a vegánov. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Ukladajte mimo dosahu detí. Nezamrazovať! Po otvorení skladovať v chladničke. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

BALENIE
300 ml - dávka na 20 dní

DÁVKOVANIE
Užívajte 1 čajovú lyžičku (cca 5 ml) denne, max 6 lyžičiek (30 ml) denne, v závislosti na individuálnych potrebách organizmu. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.
Dospelí: 5 ml 3x denne. Podľa priloženej odmerky. Prípadná usadenina je prirodzená. Pred použitím pretrepať. Odporúčame rozriediť v 200 ml vody.

POPIS
Koloidné minerály sú zmesou makro a mikročastíc minerálov, ktoré organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu. Vďaka svojej tekutej forme sú veľmi dobre vstrebávané, z 98% tj až  dvadsať krát vo väčších dávkach než minerály v tuhom stave.
Zloženie koloidných mineráloch prispieva k udržaniu zdravých nechtov (zinok, selén), vlasov (zinok, meď, selén), k normálnej funkcii imunitného systému (zinok, železo, meď, selén) , stavu pokožky (zinok, jód), normálnej činnosti nervovej sústavy (meď, jód) a k ochrane buniek pred oxidačným stresom (zinok. meď, selén).
Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

PRÍDAVNÉ LÁTKY
voda, CO2 (jemne sýtený, stabilizátor)