logo
0
logo
0

Barny´s InoCell 60 kapslí

  • InoCell 60
AKCIA SKLADOM
Kedy tovar dostanem?
Kód: 88053
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
InoCell 60
DÁVKOVANIE
Dospelí užívajú 2 kapsule denne, pri problémoch 2 kapsule 2x denne. Deti od 6 rokov užívajú polovičnú dávku. Užívajte vždy na lačno, najmenej 30 minút pred jedlom a dostatočne zapite. Celková denná dávka nesmie prekročiť 4 kapsule. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

BALENIE
60 kapsúl - dávka na 15-30 dní

UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote do 25 ° C. Krajina pôvodu Kanada.

PRÍDAVNÉ LÁTKY
hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokryštalická celulóza, polyvinylpyrrolidon (spojivo), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), inaktivované kvasnice obohatené selénom (neobsahuje lepok), oxid titaničitý (farbivo)

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty s obsahom inozitolu a prípravky na imunitný systém .

POPIS
Zmes látok inozitolu a IP6 (inozitolhexafosfátu) sa prirodzene vyskytujú v potrave s vysokým obsahom vlákniny (celé zrná, obilniny, strukoviny, orechy, semená a celozrnné výrobky). IP6 a ostatné inositol fosfáty sa prirodzene vyskytujú vo väčšine buniek cicavcov, kde sa podieľajú na rade dôležitých bunkových funkcií.