logo
0
logo
0

Biora Lubrikant väziva Biora 125 ml

  • Lubrikant väziva
AKCIA SKLADOM
Kedy tovar dostanem?
Kód: 88312
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Lubrikant väziva
AKO POUŽÍVAŤ
Lubrikant vtierajte opakovane do pokožky v miestach pohybových problémov až do úplného vstrebania. Aplikujte niekoľkokrát denne.

BALENIE
125 ml

UPOZORNENIE
Určené len na vonkajšie použitie. Pre vysoký hydratačný efekt chráňte pokožku po použití pred mrazom. Bez známych vedľajších negatívnych účinkov. Prípravok nezanecháva žiadne škvrny a neznečisťuje bielizeň.

POPIS
Komplex vysokomolekulárne kyseliny hyalurónovej, chondroitínsulfátu a protokolagenu v masážnej forme - to je jedinečné zloženie pre váš zdravý a dobre fungujúci pohybový aparát. Látky tohto komplexu chráni pohybový aparát pred škodlivým pôsobením enzýmov a infekcií spôsobujúcimi degeneratívne zmeny kĺbových chrupaviek. Obsiahnuté zložky pomáhajú pri ich obnove a zaisťujú dostatočnú kvalitu kĺbového a väzivového mazu.
Vysokomolekulárne kyselina hyalurónová, ako hlavná zložka, zaisťuje správnu lubrikáciu kĺbov, elasticitu a pružnosť chrupaviek pre správnu funkciu celého pohybového aparátu. Masážne forma tohto komplexu obohatená naviac o dôležité vitamíny preniká ľahko pokožkou a podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej stimuláciou telových buniek.

KEDY LUBRIKANT VÄZIVA BIORA POMÁHA:

- znižuje bolestivosť kĺbov,
- zlepšuje pohyblivosť pohybového aparátu,
- uvoľňuje svalstvo,
- regeneruje väzivo,
- urýchľuje hojace procesy.

PRÍDAVNÉ LÁTKY
voda, denaturovaný alkohol, parfum

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s kolagénom a prípravky na kĺby .