logo
0
logo
0

Dacom Pharma Carbofit - aktivované rastlinné uhlie 60 tob

  • Carbofit -
AKCIA SKLADOM
Kedy tovar dostanem?
Kód: 87977
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Carbofit -
POPIS
Aktívne uhlie Carbofit funguje na princípe adsorpcie (na rozdiel od absorpcie). Dôjde k akémusi prichytenie jednej látky k povrchu inej látky. Môžeme si to predstaviť na princípe dobre fungujúceho suchého zipsu. Ak dôjde k zaklapnutie oboch častí tzn. produktu Carbofit a jedovaté látky do seba, tvoria potom jeden celok, ktorý je bezpečne vylúčený z tela von. Tak nedôjde k spätnému uvoľneniu jedov späť do organizmu, ku ktorému by mohlo dôjsť, keby bol jed iba vsiaknutý alebo absorbuje.
Látky adsorbovateľné dreveným uhlím:
- rádioaktívne látky, narkotiká, morfín, kokaín, ópium, penicilín, aspirín, astopin,
- sulfónamidy, barbituráty, nortriptylínom, amfetamín, digitalis, fenobarbital, strychnín, salicylany,
- meprobamát, chinín, nikotín, kyanid, benzín, pesticídy, fenol, fenolftaleín,
- jód, arzén, selén, striebro, niektoré soli striebra a antimónu.

DÁVKOVANIE
Dospelí 1-2 kapsuly denne (najlepšie medzi jedlami zapiť dostatočným množstvom vhodnej tekutiny). Deti 1-1/2 kapsuly denne. Pri očiste organizmu užívajte po dobu 1 mesiaca.
V prípade črevných ťažkostí alebo pri požití škodlivých látok je dávkovanie a dĺžka užívania individuálna. U hnačiek môžu dospelí užívať 1-4 kapsuly niekoľkokrát denne (deti polovičnú dávku), vždy zapiť dostatočným množstvom vody. U požití škodlivých látok sa odporúča až 10tich násobná dávka Carbofit voči požitej dávke.

BALENIE
60 kapsúl - dávka na 1-2 mesiace

UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Vhodné pre diabetikov. Neobsahuje cukor, umelé farbivá a dochucovadlá, škrob a konzervačné látky. Neadsorbuje oxid uhoľnatý, oxid uhličitý, etán, etylén, vodík, metán, málo účinný na alkohol, kuchynskú soľ a železo. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrad apestré stravy. Okrem čierneho sfarbenia stolice nie sú nežiadúce vedľajšie účinky známe. Pozor, aktivované uhlie Carbofit môže absorbovať aj lieky životne dôležité (napr. digitalis), a preto sa čo najskôr poraďte s lekárom, ak takéto lieky užívate. Odporúčame, aby medzi užívaním produktu Carbofit a iných liekov bol dodržaný interval aspoň 2-4 hodiny. Viečko vždy dobre uzatvárajte. Carbofit vychytáva aj jedy zo vzduchu, keby nebola fľaštička dobre uzavretá, znížila by sa jeho účinnosť. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri izbovej teplote.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s aktívnym uhlím .