logo
0
logo
0

EkoMedica Czech Zelený jačmeň - 99,8% šťava zo zeleného jačmeňa 500 ml

  • Zelený jačmeň
AKCIA SKLADOM
Kedy tovar dostanem?
Kód: 89215
+ ZADARMO
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Zelený jačmeň
POPIS
Zelený jačmeň 99,8% šťava je získavaná z mladého zeleného jačmeňa najmodernejším spôsobom výroby. Produkt je stabilizovaný len pasterizáciou, neobsahuje prídavky cukru, chemické konzervanty, ani farbivá. Šťava z mladého jačmeňa je preto určená čo najširšiemu spektru konzumentov.

PRÍDAVNÉ LÁTKY
kyselina citrónová (regulátor kyslosti)

DÁVKOVANIE
Užívajte 25 ml 2x denne minimálne 30 minút pred jedlom.

BALENIE
500 ml - dávka 10 dní

UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Pred použitím pretrepte. Usadenina na dne fľaše, ani prípadné pevné častice v roztoku nie sú na závadu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený na užívanie ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy by užívanie mali konzultovať s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Neodporúča sa pri individuálnej neznášanlivosti niektoré zložky prípravku. Farba, vôňa i chuť šťavy sa v rôznych výrobných šaržiach môže trochu meniť, čo nie je na závadu kvality prípravku.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s mladým jačmeňom .
Ďalšie informácie o produkte Zelený jačmeň - 99,8% šťava zo zeleného jačmeňa nájdete v článku Prírodné rastlinné šťavy EkoMedica - Jačmeň siaty zelený .