logo
0
logo
0

Maxivitalis Dentacol 20 ml

  • Dentacol 20
AKCIA SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Dentacol 20
AKO POUŽÍVAŤ
Neriedený prípravok naneste pomocou vatovej tyčinky na postihnutú oblasť a dôkladne potrite. Pre každú aplikáciu použite novú vatovú tyčinku, aby nedošlo k zaneseniu nečistôt do fľaštičky s Dentacolem. Prípravok je možné tiež kloktať, a to nariedený v pomere 1 diel Dentacolu a 4 diely vody. Pre jedno ošetrenie vystačí 2 lyžičky Dentacolu zriediť 8 lyžičkami vody a dôkladne vykloktajte. Následne prípravok vypľujte. Prípravok neprehĺtajte.

V prípade akútnych stavov možno u dospelých prípravok kloktať neriedený. Po aplikácii prípravku aspoň 20 minút nejedzte a nepite, aby účinné látky mohli efektívne pôsobiť. Pre odstránenie ťažkostí spojených so zápalmi zubov a ďasien je vhodné kúru opakovať až do úplného skončenia problémov (zvyčajne 2-4 dni).

BALENIE
20 ml ± 5%

UPOZORNENIE
Len na vonkajšie použitie. Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote 15-25 ° C, chráňte pred priamym svetlom. Výrobok obsahuje 60% etanolu. V prípade správneho spôsobu použitia je možnosť ovplyvnenia pri riadení vozidla a obsluhe strojov nepravdepodobná. Nepoužívajte liek, ak ste alergický (precitlivený) na škoricu, klinčeky či na niektorú z ďalších zložiek. Ukladajte mimo dosahu detí. Prípadný zákal nie je na závadu.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na zuby .

PRÍDAVNÉ LÁTKY
etanol 60%, voda