logo
0
logo
0

Maxivitalis Slimax LADY 50+ 150 tob.

  • Slimax LADY
AKCIA SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Slimax LADY
DÁVKOVANIE
Užívajte 2 kapsuly 3x denne 10-15 minút pred jedlom. Zapite väčším množstvom tekutiny (minimálne 250 ml tekutiny). V prípade výraznej nadváhy je možné dávku postupne zvyšovať. Pri udržiavacej kúre, po dosiahnutí požadovanej hmotnosti, odporúčame dennú dávku postupne znižovať.

BALENIE
150 kapsúl - dávka na 25 dní

UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Slimax ™ sa nesmie užívať pri precitlivenosti na jednu alebo viac zložiek, gastrointestinálnych ochoreniach, stenóze pažeráka alebo už existujúcich črevných ťažkostiach. Slimax ™ v kombinácii s liekmi môže znižovať ich účinnosť, preto odporúčame užiť vaše lieky minimálne 20 minút vopred. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ak si nie ste istí, či môžete užívať samostatne alebo v kombinácii s iným liekom, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Skladujte pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste. Neobsahuje alergény.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
Odporúčame kombinovať s produktmi
FitMe Slim & Sun 100 kapslí a
FitMe Burn 200 tbl.

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s Glukomanánu a ďalšie produkty pre kontrolu hmotnosti .

POPIS
Prípravok Slimax Lady 50+ obsahuje osvedčenú kombináciu účinných látok glukomananu, ľanové vlákniny, psyllia, opuncie a alginátu, ktorá v žalúdku výrazne naberá objemu, čím navodzuje a predlžuje pocit sýtosti.

PRÍPRAVOK SLIMAX LADY 50+ OBSAHUJE:

- Glukomanánu - rastlinný polysacharid, vláknina získavaná z hľúz rastliny konjak. V hľuzách tejto rastliny dochádza k ukladaniu zásobných látok potrebných pre rast. Konjak je teplomilná rastlina vyskytujúca sa prevažne v oblasti ázijského kontinentu. Glukomanánu samotný vyniká vysokou absorpčnou a sýtiaci schopnosťou, vďaka ktorej našiel uplatnenie v oblasti redukcie telesnej hmotnosti.
- Opuncie mexická - kaktus vyskytujúce sa pôvodne v oblasti amerického kontinentu. V súčasnosti je pestovaná aj v teplých oblastiach Európy, v Afrike i Ázii. Opuncie našla využitie nielen v potravinárstve a kozmetike, ale vďaka svojim účinkom na vstrebávanie tukov a cukrov a metabolizmus tukových buniek aj v oblasti redukovanie hmotnosti.
- Ľanová vláknina - stabilizuje hladinu hormónov a podporuje ženský organizmus počas menopauzy.
- Spirulina - prispieva k zachovaniu vitality a životnej energie, potláča pociťovanú únavu.

PRÍDAVNÉ LÁTKY
alginát sodný, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), želatína (kapsula), oxid titaničitý (farbivo)