logo
0
logo
0

Maxivitalis Vlasové hnojivo 60 tbl.

  • Vlasové hnojivo
AKCIA SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Nájdete v kategóriách
Zdravie / Ostatné produkty
Maxivitalis
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Vlasové hnojivo
POPIS
Prípravok Vlasové hnojivo obsahuje aminokyseliny, zdroje keratínu predstavujúceho základný stavebný prvok vlasových buniek. Najdôležitejšie sú pre vlasy aminokyseliny obsahujúce síru, ako je metionín a cystín.

Ďalej sú v prípravku obsiahnuté vitamíny skupiny B dôležité pre rast a kvalitu vlasových buniek a ich návrat k prirodzenému stavu. Zvýšené dávky minerálov zaisťujú prirodzenú kvalitu vlasov a vlasovej pokožky zodpovedné za pevné uchytenie vlasových cibuliek.

DÁVKOVANIE
Užívajte 1 tabletu 2x denne, ráno a večer, zapite veľkým množstvom tekutiny. Pre optimálny účinok odporúčame užívať po dobu min. 3 mesiacov.

BALENIE
60 tabliet - dávka na 1 mesiac

UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ak si nie ste istí, či môžete užívať samostatne alebo v kombinácii s iným liekom, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Neobsahuje lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Nie je určený ako náhrada pestrej vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte pri teplote 15-25 ° C na suchom a tmavom mieste v pôvodnom balení, mimo dosahu detí.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na vlasy .

PRÍDAVNÉ LÁTKY
mikrokryštalická celulóza (spojivo), stearan horečnatý (klzné látka)