logo
0
logo
0

Maxivitalis Zlatěnkou ľanová vláknina s šalvie 300 g

  • Zlatěnkou ľanová
AKCIA SKLADOM
Kedy tovar dostanem?
Kód: 94958
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Zlatěnkou ľanová
POPIS
Zlatá ľanová vláknina vzniká lisovaním ľanových semienok za studena bez prítomnosti svetla, vzduchu a reaktívnych kovov. Zlatěnkou obsahuje 3 aktívne zložky - vysoko kvalitné potravinovú vlákninu, omega-3 esenciálne polynenasýtené mastné kyseliny (PUFA) a lignany.
Zlatěnkou ľanová vláknina s chia s príjemnou prirodzenou orieškovo-maslová chuťou (nie je dochucovanie) neobsahuje lepok, preto je vhodná pre osoby s celiakiou. Vďaka nízkemu obsahu cukru je vhodná pre diabetikov a športovcov. Pre vegánov sa odporúča ako doplnenie každodennej stravy o dôležité živiny.

BALENIE
300 g (250 g ľanové vláknina, 50 g šalvie)

DÁVKOVANIE
Užívajte 2 čajové lyžičky (10 g) denne. Rozmiešajte alebo nechajte napučať v min. 2 dcl tekutiny.

Ďalej je možné pridať do ovsených vločiek, müsli, jogurtov, džemov, ovocných kokteilov, mlieka, ovocného džúsu, polievok alebo ako bezlepková zmes do chleba, palaciniek či koláčov.

UPOZORNENIE
Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred užitím tohto produktu poradiť s lekárom kvôli hormonálnym účinkom lignanov, ktoré sú v ľanové vláknine obsiahnuté. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladujte pri teplote 15-25 ° C na suchom a tmavom mieste v pôvodnom balení. Ukladajte mimo dosahu detí.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete tiež ďalšie vlákninu .