logo
0
logo
0

Medicalfox R1 Water Jel gél - pred ožarovaním

  • R1 Water
AKCIA SKLADOM
Kedy tovar dostanem?
Kód: 89202
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
R1 Water
POPIS
Chladiaci gél R1 je určený pre aplikáciu okamžite po vykonaní liečby. Gél chladí, zmierňuje bolesť, hydratuje pokožku a chráni, čím znižuje riziko radiodermatitidy fyzikálnymi prostriedkami.
Je určený pre použitie spoločne s
R2 Upokojujúci emulzia s Lactokine - po ožarovaní 168x1 g v rámci dvojfázového systému R1R2. Nie je určený na samostatné použitie.

ZLOŽENIE
purified water, trietanolamín, milk proteín, carbomer, acrylates / C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, edetate disodium, glycerín, Phenoxyethanol, ethylhexlglycerin

AKO POUŽÍVAŤ
Teplota gélu pri aplikácii by sa mala pohybovať v rozmedzí teploty ľudského tela a izbovej teploty. Naneste obsah celého vrecka v silnej vrstve na postihnuté miesto. Nevtierajte do pokožky. Krátko po aplikácii môžete pociťovať slabé štípanie. Gél je najúčinnejšia, ak je nanesený v silnej vrstve a ponechaný v kontakte s pokožkou po dobu minimálne 20 minút. Prípadné zvyšky gélu zľahka zotrite.

BALENIE
30x6 g

UPOZORNENIE
Len na vonkajšie použitie podľa pokynov. R1 je bez parfumácie, neobsahuje parabény, benzén, antioxidanty ani kovy. Pokiaľ došlo v dôsledku rádioterapie k vzniku otvorenej rany, musí byť používanie R1 prerušené. Zabráňte kontaktu s očami. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Uchovávajte pri teplote 15-30 ° C. Obsahuje mliečny proteín, ktorý môže u niektorých citlivých jedincov vyvolať alergickú reakciu. Pokiaľ dôjde k alergickej reakcii, prerušte používanie lieku a poraďte sa so svojím lekárom.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
Odporúčame kombinovať s prípravkami:

*
GynMax 90 kapslí ,
*
Graviola anona (Anona mäkkoostnatá) 90 kapslí ,
*
Indonal Man 90 kapslí ,
*
BioBran 1000 (BioBran MGN3) 30 vrecúšok ,
*
Ovosan 90 kapslí ,
*
Indonal Partner 90 kapslí .