logo
0
logo
0

Omega Pharma Paranit sprej 60 ml + 40 ml ZADARMO + šampón 100 ml ZADARMO + hrebeň ZADARMO

  • Paranit sprej
AKCIA SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Paranit sprej
POPIS
Vďaka popísanému mechanickému pôsobeniu produktu Paranit nehrozí, že by si organizmus všetkou vytvoril na tento prípravok rezistenciu. Paranit tiež obsahuje esenciálny olej ylang-ylang, ktorý upokojuje pokožku podráždenú pôsobením vší. Priložený hrebeň s tenkými kovovými zubami zaručuje účinné odstránenie vajíčok.

AKO POUŽÍVAŤ
Starostlivo prezrite, s pomocou hrebeňa a najlepšie za denného svetla, vlasy všetkých členov rodiny. Je nutné, aby všetky osoby, ktoré majú vši, počas toho istého dňa použili Paranit, aby sa zabránilo reinfekcím. Kontrolu vykonávajte na suchých vlasoch.
Pomocou bežného hrebeňa rozčešte vlasy a prezrite je starostlivo prameň po prameni (Po každom použití umyte starostlivo hrebeň vlažnou mydlovou vodou, aby ste predišli prenosu vší.). Kontrolujte vlasy od korienkov, vrátane oblasti za ušami a na šiji.
Starostlivo rozprášte Paranit, aby boli navlhčené všetky vlasy. Dôkladne votrite do vlasovej pokožky, aby celý jej povrch a celá dĺžka vlasov bola pokrytá prípravkom. Nechajte pôsobiť 15 minút. Umyte vlasy bežným šampónom, potom odporúčame použiť kondicionér. S pomocou hrebeňa Paranit vyčešte uhynuté vši a hnidy ešte z vlhkých vlasov.
Kúru zopakujte po 9-10 dňoch. Aby ste dosiahli optimálny výsledok, kontrolujte vlasy čo najčastejšie prečesávaním hrebeňom Paranit až do poslednej aplikácie.

BALENIE
sprej 60 ml + 40 ml ZADARMO + šampón 100 ml ZADARMO + hrebeň ZADARMO

UPOZORNENIE
Určené len na vonkajšie použitie. Paranit nezapácha, príjemne vonia po sladkom drievku a je vhodný pre deti už od 2 rokov. Nesmie byť používaný ak trpíte alergiou na niektorú zložku. Počas tehotenstva a dojčenia je užitie lieku potrebné konzultovať s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na vši .
Ďalšie informácie o produkte Paranit sprej nájdete v článku Na vši - rýchlo, bezpečne a bez kompromisov .

PRÍDAVNÉ LÁTKY
izopropylalkohol