logo
0
logo
0

Orling Dermatin 360 kapslí

  • Dermatin 360
AKCIA SKLADOM
Kedy tovar dostanem?
Kód: 88176
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Dermatin 360
POPIS
Koža je tvorená spojivovým tkanivom, ktorá obsahuje bunky syntetizujúcu vláknitú bielkovinu kolagén, ktorý je základným stavebným kameňom spojivového tkaniva tvoriace pokožku. Kolagén tvorí tretinu všetkých telových bielkovín a 70% dermy - hlavné časti kože. Starnutie kolagénu sa prejavuje stratou hydratácie, vznikom rôznych kožných ťažkostí, koža prestáva byť pevná a pružná, tvoria sa vrásky, mení sa vzhľad pokožky. Podporou regenerácie spojivového tkaniva výživou obsahujúce látky ovplyvňujúce metabolizmus buniek a zaisťujúce syntézu kolagénu možno týmto pochodom zamedziť.

DÁVKOVANIE
Dospelí 6 kapsúl 2x denne (ráno a večer), deti 3 kapsule 2x denne. V prípade väčších ťažkostí je možné dávku zdvojnásobiť. Koncentrácia kolagénnych peptidov dosahuje v koži svojej najvyššej hodnoty 12 hodín po požití dávky. Preto je dôležité dbať pri užívaní lieku na správne dávkovanie a pravidelné užívanie po 12 hodinách. Optimálna doba užívania je aspoň 2-3 mesiace, kúru počas roka 2-3x zopakujte. V prípade citlivej kože s náchylnosťou k rôznym kožným problémom je najvýhodnejšie užívanie trvalé, pretože tak nedochádza k vyčerpaniu zásob látok ovplyvňujúcich metabolizmus kožných buniek.

BALENIE
360 kapsúl - dávka na 1 mesiac

UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 12 rokov a osoby s neznášanlivosťou laktózy. Neobsahuje cholesterol, lepok, sacharózu, konzervačné látky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na pokožku .
Ďalšie informácie o produkte Dermatin nájdete v článku Ako sa cítite vo svojej koži .

PRÍDAVNÉ LÁTKY
aróma vanilka, želatína, oxid titaničitý