logo
0
logo
0

Orling Geladrink Ferritin 360 kapslí

  • Geladrink Ferritin
AKCIA SKLADOM
Kedy tovar dostanem?
Kód: 88062
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Geladrink Ferritin
DÁVKOVANIE
Dospelí 12 kapsúl denne (6 kapsúl 2x denne), deti od 3 rokov 6 kapsúl denne (3 kapsule 2x denne). Kapsule zapite dostatočným množstvom vody. Minimálna doba užívania by mala byť aspoň 60 dní, najlepšie však 120 dní.

BALENIE
360 kapsúl - dávka na 1 mesiac

UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Neobsahuje žiadne látky považované za doping a možno ho užívať pred aj v priebehu športových súťaží. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote 5-25 ° C.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na kĺby .
Ďalšie informácie o produkte Geladrink Ferritin 360 kapslí nájdete v článku Krv spája dušu s telom .

POPIS
Kolagénne peptidy obsiahnuté v produkte Geladrink Ferritin ovplyvňujú činnosť chrupavkových a kostných buniek a zvyšujú tvorbu kĺbového a kostného kolagénu až o 100%.
Červené krvinky predstavujú hlavné bunkové elementy krvi transportujúca kyslík. Podieľajú sa na prenose plynov vonkajším a vnútorným prostredím. Dostatok červených krviniek s vysokým obsahom hemoglobínu (červeného krvného farbiva) zaisťuje správne okysličovanie všetkých tkanív a ich výživu, ale aj odvod oxidu uhličitého, škodlivých splodín metabolizmu a toxínov. Červená krvotvorba prebieha v kostnej dreni, predovšetkým v stavcoch, rebrách, v hrudnej kosti, menej v stehennej kosti a na koncoch veľkých kostí. Pre zaistenie dobrej krvotvorby je z tohto dôvodu veľmi dôležitý aj zdravotný stav kostí, resp. kostnej drene.

PRÍDAVNÉ LÁTKY
kyselina citrónová, fruktóza