logo
0
logo
0

Orling Geladrink Junior 480 g

  • Geladrink Junior
AKCIA SKLADOM
Kedy tovar dostanem?
Kód: 90450
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Nájdete v kategóriách
Zdravie / Pre deti / Choroba / Poúrazové stavy / Úrazy
Orling
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Geladrink Junior
DÁVKOVANIE
Deti 8-14 rokov užívajú 1 kopcovitú odmerku (16 g) denne. Deti 3-8 rokov užívajú 1/2 odmerky (8 g) denne. V pohári pridajte studenú vodu, rozmiešajte a po rozpustení vypite. Podávajte aspoň po dobu 2 mesiacov. Kúru je vhodné opakovať 3x ročne a to do ukončenia v detskom veku. Prípravok je vhodný aj k dlhodobé užívanie.

BALENIE
480 g - dávka na 1 mesiac

UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu, laktózu, tuky, cholesterol. Bez lepku. Skladujte v suchu pri teplote 5-25 ° C.

POPIS
Doplnok stravy Geladrink Junior bol vyvinutý na základe výskumu reumatológa a spoluzakladateľa spoločnosti Orling prof. MUDr. Milana Adama, DrSc., Člen Akadémie vied v New Yorku, oceneného prestížnou cenou UNESCO za celoživotný prínos lekárskej vede.

Geladrink Junior je zdrojom látok s nutričným a fyziologickým účinkom doplňujúcim bežnú stravu a možno ho užívať ku komplexnej výžive kostí a celého skeletu kolagénom a kostnými minerálmi.
Rastové bolesti sú častou príčinou nočných bolestí dolných končatín v detskom veku. Môžu narušovať spánok a tým kvalitu života dieťaťa a rodiny. Pre výživu kostí a šliach v období rastu je veľmi výhodná kombinácia kolagénnych peptidov, vápnika a ďalších kostných minerálov a vitamínu D.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky na kĺby a ďalšie prípravky pre deti .

PRÍDAVNÉ LÁTKY
fruktóza (2,2 gv dennej dávke), sušená ovocná šťava, kyselina citrónová, maltodextrín, aróma, betanín z červenej repy (prírodné farbivo), sukralóza (sladidlo)