logo
0
logo
0

Renovality Masážny a telový olej Ruža 100 ml

  • Masážny a
100ml SKLADOM
+
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Masážny a
POPIS
Určené pre pokožku, ktorá potrebuje upokojujúcu masáž a hydratáciu. Masážny a telový olej Ruža pomáha omladenie zrelé, suché alebo citlivej pokožky. Aromaterapeutické výhody ruže: dodáva pokožke jemnú vôňu ruží. Olej zanecháva pokožku zamatovo hebkú a podporuje krvný obeh.
Ružový telový a masážny olej 100 ml s kvapkadlom. Luxusné olej s relaxačným účinkom vďaka pridanie esenciálneho oleja z Ruže. Určené pre pokožku, ktorá potrebuje upokojujúcu masáž a hydratáciu. Masážny a telový olej Ruža pomáha omladenie zrelé, suché alebo citlivej pokožky. Aromaterapeutické výhody ruže: dodáva pokožke jemnú vôňu ruží. Olej zanecháva pokožku zamatovo hebkú.

ZLOŽENIE
Triticum vulgare Germ Oil, Rosa Damascena Flower Oil, alergénne zložky Citronellol, Geraniol, metyleugenol, Linalool, Isoeugenol, Eugenol, Farnesol

AKO POUŽÍVAŤ
Pri používaní doporučujeme olej zriediť s alkoholom (1 diel oleja a 10 dielov alkoholu alebo vody). Ak použijeme na riedenie vodu, docielime optimálneho rozptýlenie oleja vo vode pridaním malého množstva mlieka. Olej je možné používať na omývanie, do kúpeľov a na lokálne použitie na kožu. K aromaterapii použijeme 10 kvapiek oleja do zvlhčovača vzduchu alebo do aromalampy.

BALENIE
100 ml

UPOZORNENIE
Určené len na vonkajšie použitie. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Nepoužívajte neriedené. Ukladajte mimo dosahu detí.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete tiež ďalšie telovú kozmetiku.