logo
0
logo
0

Renovality Rascový olej za studena lisovaný 100 ml

  • Rascový olej
100ml SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Alebo vyskúšajte ďalšie produkty z línie Oleje:
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Rascový olej
BALENIE
100 ml s pipetkou

POPIS
Rascový olej obsahuje množstvo nenasýtených mastných kyselín, preto je vhodný k vnútornému aj vonkajšiemu použitie. Patrí medzi tradičné oleje využívané v ázijskej a orientálnej medicíne.
Značka Renovality používa na balenie rastlinných olejov fialové sklo, ktoré zaručuje bioaktívnych stálosť prípravkov. Vplyv svetla vždy urýchľuje proces molekulárneho rozpadu prírodných produktov. Fialové sklo funguje ako prirodzený filter, ktorý chráni a zlepšuje kvalitu olejov.
Rastlinné oleje Renovality sú čisto prírodného pôvodu, lisované za studena zo starostlivo vybraných rástla, čo zaručuje ich perfektnú kvalitu. Obsahujú najvyššie množstvo bioaktívnych látok. Oleje Renovalityse výborne vstrebávajú, neobsahujú minerálne oleje, syntetické látky, konzervanty alebo farbivá.

UPOZORNENIE
Určené k vonkajšiemu i vnútornému použitie. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s černuškou siatu.

AKO POUŽÍVAŤ
Používajte na pokožku alebo pleť. Ideálneho výsledok dosiahnete pri nočnej aplikáciu po odlíčení pokožky. Kvapkadlom odoberte z fľaštičky požadované množstvo oleja do dlane ruky, prehrejte v dlani a potom aplikujte na pleť. Votrite do pokožky.
Ku kúpeli stačí nakvapkať 30 kvapiek oleja do vane s horúcou vodou. Pri masáži naneste 20 kvapiek oleja na unavené svaly a zľahka masírujte.