logo
0
logo
0

Saloos Bio Karité balzam - Deväť kvetov 50 ml

  • Bio Karité
AKCIA SKLADOM
Kedy tovar dostanem?
Kód: 88337
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Bio Karité
POPIS
Karité je známe tiež ako Shea Butter alebo ak bambucké maslo, sa získava zo semien plodov afrického orecha shea. Pestuje sa v nezaťaženej voľnej prírode, jeho semená sa ručne zbierajú a potom sa sušia na slnku. Potom sa pražia a ďalej sa ručne miesia tak dlho, kým nevznikne tuk maslovej konzistencie. Zanecháva pokožku jemnú a vláčnu, navyše na nej vytvorí jemný ochranný film, ktorý uzamyká vlhkosť v pleti a päsťou ju dlhodobo. Každodenné používanie masla pokožku chráni pred voľnými radikálmi a spomaľuje starnutie.

KEDY BIO KARITÉ BALZAM - DEVÄŤ KVETOV POMÁHA:

- uvoľňuje ztuhnuté ramená a boľavý chrbát,
- prekrvuje a prehrieva pokožku aj svaly,
- priaznivo pôsobí pri drobných poraneniach a výronoch,
- zmierňuje opuchy,
- je vhodný na ošetrenie nôh,
- má pozitívny vplyv pri prechladnutí.

AKO POUŽÍVAŤ
Aplikujte na pokožku podľa potreby.

BALENIE
50 ml

UPOZORNENIE
Určené len na vonkajšie použitie. Neobsahuje parafín, vazelínu ani iné ďalšie ropné produkty a silikóny. Neobsahuje žiadne syntetické, vonné, konzervačné a farbiace látky. Neobsahuje geneticky modifikované suroviny. Výrobky ani suroviny nie sú testované na zvieratách. Nie sú používané suroviny z mŕtvych zvierat (zvierací kolagén a glycerín, vorvaňovina, norkový tuk a ďalšie). Neobsahuje chemické UV filtre, elektrónové nosiče, etoxylované suroviny.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie telové oleje .

PRÍDAVNÉ LÁTKY
biely vosk, kandelilový vosk, tokoferol, askorbyl palmitát, kyselina askorbová, zmes éterických olejov, kumarín, geraniol, eugenol, citronelol limonén, linalool