logo
0
logo
0

Simply You LiQuido DUO FORTE šampón na vši 200 ml + sérum 125 ml ZADARMO

  • LiQuido DUO
AKCIA SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Nájdete v kategóriách
Zdravie / Prírodná kozmetika / Choroba / Vši
Simply You
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
LiQuido DUO
POPIS
Prípravok LiQuido DUO FORTE pôsobí na voš tromi mechanickými účinky (2x dusenie, 1x likvidácia). Je založený na báze olejov a rastlinných silíc, je šetrný a dobre znášaný aj citlivou pokožkou, nedráždi ju, nie parfumovaný a je vhodný aj pre malé deti alebo alergikov.

Šampón LiQuido DUO FORTE obsahuje ako účinnú zložku špeciálny olej DIMETHICONE a zmes prírodných silíc. Tieto unikátne látky vytvára nepriaznivé podmienky pre prežívanie, rast a množenie vší.

UPOZORNENIE
Určené len na vonkajšie použitie. Vhodné pre deti od 3 rokov. V priebehu používania šampónu nejedzte a nefajčite. Ukladajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektoré obsiahnuté látky. Môžu používať tehotné i dojčiace ženy. Nežiaduce účinky neboli pozorované. Pri zasiahnutí alebo podráždenie očí, sliznice úst alebo nosa šampónom zasažneé miesto dôkladne umyte vlažnou tečúcou vodou. Ak zistíte prejavy precitlivenosti pokožky alebo očí po užití šampónu, ukončite jeho používanie. Uchovávajte pri teplote 15-25 ° C.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na vši.

ZLOŽENIE
Sérum

Aqua, Dimethicone, trietanolamín, Glycerín, Alkyl crosspolymer, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Šampón
Aqua, Cocamidopropyl betaine, Sodium laureth sulfate, Polyacrylate 13 / Polyisobutene / Polysorbate 20, Polysorbate 60, Propylene glycol, Eucalyptus, globulus oil, Benzyl alcohol / Methylchloroisothiazolinone / Methylisothiazolinone, Origanum majorana oil, Melaleuca alternifolia leaf oil, Mentha piperita oil , Lavandula angustifolia oil, Pelargonium graveolens oil, Salvia officinalis oil, Dimethicone

AKO POUŽÍVAŤ
1.
Sérum
- Do mokrých vlasov votrite dostatočné množstvo séra tak, aby boli všetky vlasy sérom dokonale ošetrené.
- Sérum nechajte pôsobiť vo vlasoch min

. 5 minút. Pre zvýšenie účinnosti sa odporúča pôsobenie séra predĺžiť až na 30 minút najlepšie formou zábalu s čiapkou.
 - Sérum potom z vlasov umyte vodou a bežným šampónom.
- Potom pokračujte v aplikácii šampónu LiQuido DUO FORTE.

2.
Šampón
- Po predchádzajúcej aplikácii séra a po jeho umytí z vlasov bežným šampónom aplikujte ihneď do mokrých vlasov asi 10-15 ml šampónu a rovnomerne v celej vlasovej časti hlavy vtierajte do napenenia.
- napenené šampón ponechajte vo vlasoch 5-10 minút pôsobiť a potom umyte vodou.
- Osušte vlasy osuškou, ponechajte je najlepšie samovoľne uschnúť (zvyšujete tak účinnosť) alebo ich prípadne osušte fénom.
- Pomocou priloženého hrebienka vyčešte vši, hnidy a larvy.
- Aplikáciu oboch prípravkov a tento postup opakujte najlepšie 3x v intervale 5-7 dní.

BALENIE
- šampón 200 ml,
- sérum 125 ml,
- hrebienok,
- igelitová čiapka.