logo
0
logo
0

Topnatur ColonFit 180 g

  • ColonFit 180
AKCIA SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Nájdete v kategóriách
Zdravie / Detoxikácia organizmu
Topnatur
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
ColonFit 180
DÁVKOVANIE
Užívajte 2 vrchovaté lyžičky (10 g) 2x denne. Odporúča sa užívať 25-30 minút pred jedle alebo po jedle. Rozmiešajte v 100 ml vody (alebo inej vhodnej potravine) a okamžite vypite. Je dôležité, aby ste túto dávku zapili najmenej 300 ml vody. (Pre správne fungovanie prípravku ColonFit je veľmi dôležitý dostatočný príjem tekutín. Na každých 10 g by ste mali vypiť 400 ml). Po dvoch týždňoch môžete znížiť dávkovanie na polovicu. Upravte si denný príjem vlákniny podľa svojich potrieb.

Deti a mladiství užívajú 1 kávovú lyžičku (5g) 1-2x denne. Rozmiešajte v 100ml vody alebo (alebo inej vhodnej potravine) a okamžite vypite. Je dôležité, aby ste túto dávku zapili najmenej 100 ml vody.
Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

BALENIE
180 g - dávka na 9 dní

UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Nevhodný pre deti do 3 rokov. Podávanie ColonFitu deťom mladším ako 12 rokov konzultujte so svojím lekárom. Obsahuje alergény: mliečne bielkoviny, laktózu. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a po otvorení vždy obal dôkladne uzatvorte. ColonFit je výrobok bezlepkový, bez fytátov, neobsahuje látky obilného ani mliečneho pôvodu, je vyrobený z ingrediencií geneticky nemodifikovaných. Dehydrovaný výrobok.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na trávenie.

POPIS
Pri užívaní ColonFit prášku 2x denne dodá telu dostatočný príjem vlákniny k tomu, aby bol zabezpečený pravidelný pohyb stolice v črevách. ColonFit poskytuje priateľské baktérie, ktoré sú dôležité na udržiavanie normálnej rovnováhy v črevách.

PRÍDAVNÉ LÁTKY
želatína, voda