logo
0
logo
0

Topnatur Lepicol Plus 180 g

  • Lepicol Plus
AKCIA SKLADOM
Kedy tovar dostanem?
Kód: 88096
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Lepicol Plus
Lepicol Plus 180 g

DÁVKOVANIE
Odporúča sa užívať 10 minút pred jedlom. Pred použitím pretrepte dózu, aby sa všetky ingrediencie riadne premiešali. Užívajte 2 vrchovaté lyžičky (10 g) 2x denne. Rozmiešajte v 100 ml vody (alebo inej vhodnej potravine) a okamžite vypite. Je dôležité, aby ste túto dávku zapili najmenej 300 ml vody. (Pre správne fungovanie Lepicolu je veľmi dôležitý dostatočný príjem tekutín. Na každých 10 g by ste mali vypiť 400 ml). Po dvoch týždňoch môžete znížiť dávkovanie na polovicu. Upravte si denný príjem vlákniny podľa svojich potrieb. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.
BALENIE
180 g - dávka na 9 dní
UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Nevhodný pre deti do 3 rokov. Tehotným a dojčiacim ženám sa odporúča konzultácia s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak sa objavia ťažkosti pri užívaní Lepicolu, znížte jeho dávkovanie, kým ťažkosti nezmiznú. Skladujte v suchu a po otvorení vždy obal starostlivo uzatvorte. Lepicol je výrobok bezlepkový, bez fytátov, neobsahuje látky obilného ani mliečneho pôvodu, je vyrobený z ingrediencií geneticky nemodifikovaných. Dehydratovaný výrobok.
Pri užívaní Lepicolu Plus 2x denne dodá telu dostatočný príjem vlákniny k tomu, aby bol zabezpečený pravidelný pohyb stolice v črevách. Lepicol poskytuje priateľské baktérie, ktoré sú dôležité na udržiavanie normálnej rovnováhy v črevách.
Lepicol Plus obsahuje rastlinné enzýmy, ktoré napomáhajú rozkladať potravu a uvoľňovať dôležité živiny, ako vitamíny, minerály a mastné kyseliny, čím podporujú normálnu funkciu tráviaceho ústrojenstva (najmä pri trávení korenených jedál, zeleniny, strukoviny a pod).
Jedna dávka (10 g) produktu Lepicol Plus obsahuje 500 mg tráviacich enzýmov:
- proteáza
- betaín HCl
- zázvor
- papaín
- mäta pieporná
- fenikel
- bromelain.
PRÍDAVNÉ LÁTKY
zmes tráviacich enzýmov: proteáza 23%, betaín HCl 17%, koreň zázvoru 12%, papaín 12%, mäta pieporná 12%, semená feniklu 12%, bromelain 12%
ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na trávenie .