logo
0
logo
0

Topnatur Lepicol prášok 180 g

  • Lepicol prášok
AKCIA SKLADOM
Kedy tovar dostanem?
Kód: 88030
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Lepicol prášok
DÁVKOVANIE
Užívajte 2 vrchovaté lyžičky (10 g) 2x denne. Odporúča sa užívať 25-30 minút pred jedle alebo po jedle. Rozmiešajte v 100 ml vody (alebo inej vhodnej potravine) a okamžite vypite. Je dôležité, aby ste túto dávku zapili najmenej 300 ml vody. (Pre správne fungovanie Lepicolu je veľmi dôležitý dostatočný príjem tekutín. Na každých 10 g by ste mali vypiť 400 ml). Po dvoch týždňoch môžete znížiť dávkovanie na polovicu. Upravte si denný príjem vlákniny podľa svojich potrieb.
Deti a mladiství užívajú 1 kávovú lyžičku (5g) 1-2x denne. Rozmiešajte v 100ml vody alebo (alebo iné vhodné potravine) a okamžite vypite. Je dôležité, aby ste túto dávku zapili najmenej 100 ml vody.
Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

BALENIE
180 g - dávka na 9 dní

UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Nevhodný pre deti do 3 rokov. Obsahuje alergény: mliečne bielkoviny, laktózu. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a po otvorení vždy obal starostlivo uzatvorte. Lepicol je výrobok bezlepkový, bez fytátov, neobsahuje látky obilného ani mliečneho pôvodu, je vyrobený z ingrediencií geneticky nemodifikovaných. Dehydratovaný výrobok.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na trávenie .
Ďalšie informácie o produkte Lepicol prášok nájdete v článku vlákniny proti zápche .

POPIS
Pri užívaní Lepicol prášku 2x denne dodá telu dostatočný príjem vlákniny k tomu, aby bol zabezpečený pravidelný pohyb stolice v črevách. Lepicol poskytuje priateľské baktérie, ktoré sú dôležité na udržiavanie normálnej rovnováhy v črevách.

PRÍDAVNÉ LÁTKY
želatína, voda