logo
0
logo
0

Natural Medicaments Parazin 90 kapslí

  • Parazin 90
AKCIA SKLADOM
+ ZADARMO
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Parazin 90
DÁVKOVANIE
Užívajte 2-3 kapsule denne.

UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladať mimo dosahu detí! Zdravá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú nevyhnutné. Skladujte v suchu pri teplote do 25 C ° v uzatvorenom obale.

BALENIE
90 kapsúl - dávka na 1-1,5 mesiaca

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na detoxikáciu a parazitmi .

Ďalšie informácie o produkte Parazin nájdete v článku Ako sa zbaviť parazitov? .

POPIS
V liečiteľstve sa využívajú účinky nedozretých šupiek, jadier, listov a oplodie orecha čierneho. Nálevy z listov orecha podporujú chuť do jedla. Používajú sa pri zvýšenom cholesterolu. Ide tiež o veľmi účinný protiparazitální prostriedok. Cesnak kuchynský prispieva k normálnej funkcii dýchacieho systému, zlepšuje trávenie a má pozitívny vplyv na črevnú mikroflóru.

Liečebné účinky Lapacha využívali kmene juhoamerických indiánov už od pradávna. Strom, z ktorého sa Lapacho získava, nazývali Tajy, strom života. Lapacho sa často používa vo forme prírodného nápoja alebo je súčasťou potravinových doplnkov. Obsahuje látky, ktoré napomáhajú ničiť parazitmi. Cez aktiváciu imunitného systému má vplyv na odstránenie rôznych druhov plesní z tela. Prispieva k prirodzenej obranyschopnosti - odolnosti.
tekvica obyčajná je doporučovaná v najrôznejších farmakologických formách. Kurkuma dlhá
bola v Indii využívaná celé tisícročia ako korenie
. Poznali ju ako prostriedok prečisťujúci celé telo. Bola používaná na upokojenie trávenie. Podľa nových výskumov má protizápalové pôsobenie. Najdôležitejšie účinnou látkou v kurkume je kurkumín - žlté farbivo. Kurkuma povzbudzuje tvorbu a prietok žlče, čím prispieva k normálnemu trávenia a činnosti pečene.

Klinčeky sa najčastejšie používa ako korenie. Aj keď je používaný hlavne pre svoju chuť, prispieva k normálnemu trávenie, funkciu dýchacieho systému a pôsobí proti nadúvaniu. Má protizápalový účinok. Tymián obyčajný
je nazývaný tiež ako Južné dvojča našej materinej dúšky
. Tymián
má dezinfekčné účinky, prispieva k normálnemu trávenie
. Podporuje krvný obeh. Napomáha obnoviť normálnu črevnú flóru, je prospešný pri branie antibiotík. Má močopudné účinky, pôsobí pri zadržiavaní vody v tele.

PRÍDAVNÉ LÁTKY
rastlinná kapsule HPMC, stearan horečnatý (nosič)