logo
0
logo
0

Natural Medicaments Super Cesnak 100 kapslí

  • Super Cesnak
AKCIA SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Super Cesnak
DÁVKOVANIE
Užívajte 1-3 kapsule denne. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

BALENIE
100 kapsúl - dávka na 1 mesiac

UPOZORNENIE
Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neobsahuje GMO zložky, konzervačné látky, lepok, farbivá ani látky upravujúce chuť. Testované na BSE. Výroba spĺňa požiadavky certifikátu GMP - najvyššieho štandardu farmaceutickej kvality. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu do 25 ° C.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
Odporúčame kombinovať s výrobkami:

*
Graviola anona (Anona mäkkoostnatá) 90 kapslí ,
*
Regevit 200 tbl.

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s cesnakom .
Články o produkte Super Cesnak:
- Cesnak (Allium sativum) ,
- Cesnak v kuchyni, čiernej mágii, medicíne a chemickom laboratóriu .

POPIS
Cesnak je po stáročia používa ako prírodné antibiotikum. Normalizuje krvný tlak, hladinu cholesterolu a cievny systém. Cesnak má silné antimikrobiálne účinky. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Cesnak priaznivo pôsobí na celý organizmus.
Mnohým ľuďom cesnak nevyhovuje v surovom stave, kvôli svojmu špecifickému arómu. Želatínové kapsule Super cesnak umožňujú pohodlné a diskrétne užívanie tohto prírodného elixíru bez nepríjemných sprievodných javov, akými je najmä nepríjemné cesnaková aróma. Cesnakový extrakt vo forme olejových kapsúl umožňuje lepšiu využiteľnosť aktívnych zložiek oproti tabletám.
Cesnak je vytrvalá rastlina obsahujúca viazané silice, zlúčeninu aliin, vitamíny, minerály a látky inzulínových vlastností. Medzi ďalšie účinné látky, ktoré cesnak obsahuje, je nutné uviesť glutamylpeptidy, steroidné a triterpenové saponíny, lektínov, flavonoidy, polysacharidy, selén a ďalšie. Rastlina v sebe hromadí tiež veľké množstvo jódu. Najväčšie množstvo účinných látok je koncentrované v cibuľke skladajúci sa z pacibulek krytých obalom z bielych šupín.

PRÍDAVNÉ LÁTKY
želatína, glycerol, slnečnicový olej, voda