logo
0
logo
0

Renovality Ricínový olej za studena lisovaný 100 ml

  • Ricínový olej
100ml SKLADOM
K tomuto produktu sa už NEvzťahujú ďalšie akcie (napr. Poštovné zadarmo)
Alebo vyskúšajte ďalšie produkty z línie Oleje:
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
Ricínový olej
POPIS
Ricínový olej Renovality sa odporúča ako na ošetrenie zahojených jaziev, tak aj ako forma teplého obkladuna koži natiahnutých častí tela.
Značka Renovality používa na balenie rastlinných olejov fialové sklo, ktoré zaručuje bioaktívnych stálosť prípravkov. Vplyv svetla vždy urýchľuje proces molekulárneho rozpadu prírodných produktov. Fialové sklo funguje ako prirodzený filter, ktorý chráni a zlepšuje kvalitu olejov.
Rastlinné oleje Renovality sú čisto prírodného pôvodu, lisované za studena zo starostlivo vybraných rástla, čo zaručuje ich perfektnú kvalitu. Obsahujú najvyššie množstvo bioaktívnych látok. Oleje Renovalityse výborne vstrebávajú, neobsahujú minerálne oleje, syntetické látky, konzervanty alebo farbivá.

BALENIE
100 ml s pipetkou

UPOZORNENIE
Určené len na vonkajšie použitie. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky sa ricínu všeobecným.

AKO POUŽÍVAŤ
Používajte denne na pokožku alebo pleť. Ideálneho výsledok dosiahnete pri nočnej aplikáciu po odlíčení pokožky. Kvapkadlom odoberte z fľaštičky požadované množstvo oleja do dlane ruky, prehrejte v dlani a potom aplikujte na pleť. Votrite do kože.